Lojistik Hizmetlerimiz

 

Lojistik hizmetimiz, anlaşmalı kurum ve kuruluşlarla anlaşma şartnamesinde şartlara uygun olarak taşınması gereken yükünüzü taşıma hizmetimizdir. Bu hizmetimizde yük taşımacılığı hizmetimiz ile arasındaki fark uzun vadede yapılan şartnamedir. Şartname esas alınarak yapılan bu taşımacılık hizmetimizde devamlı olarak taşıma işlerinizi yapacağımızdan ücret daha uygun olup maliyetinizi düşürmüş olursunuz.

Lojistik hizmetlerimizde taşımacılığın yanı sıra depolama hizmetimizde verilmektedir. Depolama hizmeti de eşya veya malzeme yoğunluğuna göre ve süre anlamında hesaplanarak fiyatlandırılır.


  Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat olarak kapıdan kapıya teslim  (door to door) çalışma anlayışı  ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen,  ithalat, ihracat, gümrükleme,  depolama, sigorta, yurtiçi - dahili nakliye, danışmanlık ve tercüme alanında, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için,  müşteri odaklı çalışan takipçi ve nitelikli, sorumluluk sahibi uzman personelleri ile hizmet vermekteyiz.